10 czerwca 2018 świętowaliśmy 15-lecie istnienia Wodnisia. Z tej okazji zorganizowaliśmy Piknik Rodzinny. Pogoda dopisała, więc mogliśmy poczuć powiew wakacji:) Tym razem spędziliśmy aktywnie czas nie w wodzie :) Uczestnicy Pikniku mogli sprawdzić swoje umiejętości w konkursie boule, frisbee, ringo czy rzutów do kosza. Dla młodszych uczestników był także konkurs rysunkowy czy koło fortuny. Do wygrania były karnety na zajęcia Wodnisia oraz karnety na rodzinne wejście na pływalnię Stacja Nowa Gdynia ufundowane przez SNG. Ale gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursów, nie tylko zwycięzcom, bo przecież liczy się wspólnie spędzony czas :)

Dziękujemy Pani Dyrektor DPS za możliwość zorganizowania naszego jubileuszu na terenach zielonych ośrodka, niezawodnemu Markowi Fetter za nagłośnienie i oprawę muzyczną spotkania, oraz wszystkim uczestnikom za dobry nastrój i pozytywną energię a także pyszne domowe wypieki.

Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili z nami to jubileuszowe popołudnie, pełnie wspomnień i wzruszeń. Dziękujemy też wszystkim aktualnym i byłym "Wodnisiom" oraz ich rodzicom, że od 15 lat obdarzacie nas zaufaniem. Dzięki Wam nasza praca jest dla nas przyjemnością:)

Instruktorzy Wodnisia

Tak się bawiliśmy podczas pikniku: