Wodniś ma już 10 lat ! Z tej okazji 15 czerwca 2013 odbył się w łagiewnikach piknik rodzinny. Postanowiliśmy ten jubileusz spędzić wspólnie z Państwem aktywnie i ponieważ pogoda nam dopisała wszystkie plany udało się zrealizować. Zawsze podkreślam, że rodzice uczęszczający na zajęcia Wodnisia, to ludzie bardzo zaangażowani, spędzający aktywnie czas ze swoimi dziećmi stwarzający im możliwość doświadczania wielu nowych sytuacji. Tak też stało się i tym razem. Przygotowaliśmy wiele konkursów i zabaw i byliśmy zachwyceni jak chętnie angażujecie się Państwo w udział w naszych pomysłach. To dzięki Wam drodzy rodzice i dzięki Waszym dzieciom atmosfera na pikniku była naprawdę rodzinna i myślę, że wszyscy miło, wesoło i różnorodnie spędziliśmy ten czas.

Dziękuję wszystkim, którzy podzielili się z nami swoimi domowymi wypiekami, które z wielkim apetytem zajadaliśmy. Specjalne podziękowania dla pani Ani Adamczyk, mamy Mai, która wyczarowała dla nas dwa cudowne wodnisiowe torty, które tak jak pięknie wyglądały tak wyśmienicie smakowały!

Dziękuję firmie Polska Woda za podarowanie wody Primavera. Pogoda dopisała, więc woda cieszyła się dużym powodzeniem :-)

Dziękuję Stacji Nowa Gdynia za podarowanie karnetów na pływalnię, które można było wygrać w poszczególnych konkursach.

Dziękuję panu Markowi Fetter (www.factorymusic.cba.pl) za nagłośnienie imprezy i czuwanie nad oprawą muzyczną, a także za umożliwienie nam instruktorom występu wokalnego z dedykacją dla wszystkich uczestników :-)

Bardzo liczymy na to, że w przyszłości również będziecie Państwo świętować z nami kolejne jubileusze Wodnisia. Już teraz zapraszamy. Do zobaczenia!

Iwona Turant

Tak się bawiliśmy podczas pikniku: